wymiana opon Lublinwymiana oponLublin wymiana oponCorso - wymiana opon LublinWitam Państwa na stronie firmy Corso z Lublina. Firma została założona w 1999 roku, zajmuje się sprzedażą, wymianą opon i naprawą ogumienia do samochodów osobowych i dostawczych.

Wymiana opon Lublin

Prowadzimy konsultacje w zakresie opon (Lublin) do Państwa samochodów tj. rozmiaru, ciśnienia, wulkanizacja, możliwości zastosowania zamienników oraz przydatności opony do dalszej eksploatacji. Nasza Firma z Lublina dba o pełną satysfakcję Klienta z zakupionego towaru oferuje wyłącznie produkty znanych i sprawdzonych marek. Dokonujemy również obsługi klimatyzacji samochodowej w zakresie napełniania czynnikiem chłodzącym, odgrzybiania metodą ozonową i sprawdzenia szczelności układu klimatyzacyjnego.

Kiedy udać się na wymianę opon?

Wielu kierowców ma jednak problem z tym kiedy się udać na wymianę opon. Poniżej mała ściągawka, która może się przydać.

Wymieniamy opony letnie na opony zimowe, gdy średnia temperatura powietrza spada do poniżej pięciu stopni Celsjusza. Poniżej tej wartości temperatury opony letnie tracą już swoje jezdne właściwości. Opony zimowe z uwagi na to, że są bardziej miękkie lepiej sobie radzą w niskich temperaturach. Poza tym specjalna budowa bieżnika ułatwia wyrzucanie spod koła śniegu, piachu oraz błota pośniegowego. To pozytywnie wpływa na przyczepność w warunkach niesprzyjających. Wymieniajmy zatem koniecznie opony na zimowe.

Bardzo dobrym pomysłem jest skonsultowanie się z serwisem w sprawie terminu wymiany oraz uzyskania podpowiedzi, jaki model oraz marka opon sprawdzi się najlepiej w naszym samochodzie oraz w konkretnym budżecie. Zachowajmy się identycznie wiosną. Zimowe opony z uwagi na miękką mieszankę gumy, tracą swoje właściwości razem ze wzrostem temperatury. Przekłada się to na znaczne zmniejszenie przyczepności na asfalcie ciepłym i doprowadzić może do wpadnięcia w poślizg nawet przy prędkości niewielkiej, na przykład na rondzie. Bądźmy rozważni i dbajmy o swoje bezpieczeństwo.

 

  202248

Designed by: Joomla Theme || Created by: strony internetowe lublin Seb-comp || Logowanie